Englis Language

GAT Lojistik Hakkında

Gat Lojistik Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  • Uluslararası  nakliye ,
  • Gümrükleme hizmeti ,
  • Gümrüklü Antrepo, depolama, stok yönetimi,depo yönetimi,
  • Yurtiçi nakliye, dağıtım
  • Katma değerli hizmetler

Kapsamında siz değerli müşterilerimize “KESİNTİSİZ HİZMET” sunarak ,müsteriye özel ,profesyonel lojistik çözümler üreten, hizmet çesitliliği ile sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

25,000 m2 alan uzerinde kurulu Orhanlı Merkez Lojistik tesislerimizde yürüttüğümüz operasyonlarla grupta yer alan 500 e yakın özvarlık araç ve kendine ait modern yapıda Gümrüklü Antrepo ve Serbest depolama tesislerinde , deneyimli personelimizle, yüz yılımız koşullarına uygun, çağdaş anlayışla lojistik sektörüne yepyeni bir boyut kazandırma çabasındaki GAT Lojistik ,birçok ülke ile Türkiye arasında gerek ithalat, gerek ihracat ,komple ve parsiyel karayolu,denizyolu ve havayolu taşıma ve dağıtım hizmetleri sunmaktadır.

2004 yılında kurulan Gat Lojistik A.Ş. hızla değişen lojistik dünyasındaki gelişmeleri düzenli olarak takip etmekte ve müşterilerine kaliteli ve güvenilir “Entegre Lojistik Hizmeti” sunabilmek için gerekli yatırım çalışmaları sonucu 5000 m2 Gümrüklü depolama alanı , 12500 m2 kapalı Gümrüksüz depolama alanı ve 600 m2 Soğuk hava deposu ile Kurtköy-Orhanlı’daki kendi lojistik tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

GAT lojistik, otomotiv, beyaz eşya ,dayanıklı tüketim, elektronik, gıda,ilaç ,mağazacılık, tekstil ve diğer sektörlerde yer alan dünya çapındaki uluslararası müşterilerinin, taleplerine bağlı olarak sorunsuz,hızlı ve guvenilir çözümler sunmaktadır.

Orhanlı Mah. Derviş Cad. No:24 Tuzla 34596 İstanbul / Türkiye
+90 444 4 428 +90 (0216) 585 33 33 | info@gatlojistik.com