Englis Language

 

  Tedarik Zinciri Yönetimi 

               

İşletmelerin değişen pazar koşulları ve müşteri beklentilerine hızlı ve esnek çözümler üretebilmeleri amacıyla, tedarik zincirinde yer alan tüm anahtar süreçlerin birbirleriyle entegrasyonu ve kontrolüdür.

İşletmeler rekabette var olabilmeleri için , üretime değer katan tüm süreçleri göz önüne almaları gerekmektedir. Bu yüzden  LOJİSTİK Hizmetlerin etkinliği, kalitesi ve devamlılığımutlak bir rekabet unsuru olmuştur.

GAT Lojistik, tedarik zincirinin tüm fonksiyonlarını bunyesinde barındırır, sürdürülebilir  entegre hizmetler sunarak müşterilerinin süreclerine değer katar..                                                              

 

Nakliye Yönetimi

NakliyeYönetimi , ürünlerin bir noktadan diğerine fiziksel olarak taşınması ile ilgili tüm aktiviteleri ifade eder. Nakliy

enin planlanması; nakliye işlerinin güvenle yürütülmesi ; nakliye masraflarının optimizasyonu işletmeler icin hayati önem taşımaktadır.

Nakliye süreçlerinin izlenebilir olması, hizmet kalitesi, maliyet tasarrufu işletmelerde  kaynakların verimli kullanımına da katkı sağlar.

GAT Lojistik , güçlü altyapısı, geniş araç portfoyu, güçlü partner destegi, yaygın hizmet bolgeleri ve deneyimli personeli ile müşterilerinin zamanında, güvenilir, ekonomik kosullarda,emtia sigortalı aracları ile, ULUSLAR ARASI ve YURTİÇİ  Nakliye hizmeti almasını sağlar.

 

Depo Yönetimi

Depolarda stok seviyelerini izleyip , lojistik sürecleri etkin bir şekilde yönetebilmek ,gereksiz stokları önlemek, hasarsız ve minimum alanda azami depolama imkanları yaratacak depo çözümleri kullanmak firmaların verimliliklerini artırdıgı gibi stok maliyetlerini düşürerek , maliyet avantajı getirir.

İşletmelerde depolama  ihtiyacının günün gelişen ekonomik kosullarına gore artmasıyla  lojistik hizmetler icerisinde yer alan depolama  hizmetleri lojistik hizmet saglayıcılar tarafından karsılanmakta ve outsource edilmektedir.

GAT Lojistik , Orhanlı Lojistik Merkezindeki kendi tesislerinde 5000 m2 Gümrüklü antrepo ve 15,000 m2 Milli depolama alanlarında çagımız kosullarına uygun modernize edilmiş depolama yazılımları, deneyimli personeli, yeterli ekipman destegi ile uygun maliyetlerle güvenilir hizmet sunmaktadır. Ozel depolama hizmetleri kapsamında SOĞUK ve DONMUŞ depolama hizmeti verilmektedir

 

 Gümrükleme Yönetimi

Dış ticaret işlemlerinde  gümrük hizmetlerinin kalitesini yükselten , gümrük idareleri ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılan ,mesleki disiplin ve saygınlığa önem veren  Gümrükleme Yönetimini doğru yapan firmalar  kamusal alanda hak ettikleri saygınlıgı ve verimliliği rekabet unsuru olarak  tedarik zincirinde degerlendirebilmektedirler.

GAT Lojistik’ de , Gümrük Müşavirlik Hizmetlerini , Gümrük mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde , ithalat - ihracat –transit ticaret  kapsamında, güvenilir, çağdaş ve  hızlı bir şekilde, profesyonel kadrolarla  sunulmakta, ekonomi ve verimlilik kazandırılmaktadır.

Tedarik Ağı İşbirliği

Küreselleşmenin etkisi ile birlikte ortaya çıkan rekabet ve dış kaynak kullanımı ihtiyacı, işletmeleri tedarik zincirinde daha profesyonel yöntemler kullanmak durumunda bırakmaktadır.

Lojistik hizmet saglayıcılar , organizasyonun bir uzantısı olarak  kurumsal kaynakların kullanımını ve bilgi paylaşımını  en verimli şekilde gerçekleştirir.

GAT Lojistik , tedarik zinciri sürecinde müsterilerine profesyonel çözümler sunabilen , iş süreclerinin geliştirilmesine ve verimliliğine  katkı saglayan, tüm DEĞER KATAN HİZMETLER’i  bünyesinde barındırarak tek bir noktadan  lojistik sureclerin yonetilmesini gerceklestirebilecek lojistik hizmetlerin tamamını  saglar.

GAT Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetiminde  Kalite  ve Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla,sürdürülebilir,  KESİNTİSİZ HİZMET sunarak, müşterilerine  Zaman kazandırır, Değer katar !..

 

Orhanlı Mah. Derviş Cad. No:24 Tuzla 34596 İstanbul / Türkiye
+90 444 4 428 +90 (0216) 585 33 33 | info@gatlojistik.com